Dziewczyny z węgorzewskiego liceum na drugim miejscu

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie   uczestniczyła w Turnieju Piłki Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych , który odbył się  11 marca br. w Biskupcu.  Turniej został rozegrany pomiędzy czterema reprezentacjami  tj.  drużyny  z Węgorzewa, Miłek, Barczewa i Biskupca.  Gra była ambitna i zacięta,  a efektem  bardzo dobrej  techniki i formy  zaprezentowanej przez węgorzewskie piłkarki  było  zajęcie w turnieju  drugiego miejsca.

W pierwszym meczu dziewczyny zagrały z Barczewem i niestety, po zaciętej walce przegrały 2:3. Bramki dla  ZSO z Węgorzewa  zdobyła Monika Drożyner.  Następny mecz rozegrano z Miłkami  zakończony wynikiem  0:0.

Ostatni, decydujący mecz dziewczęta z Węgorzewa rozegrały z Gospodarzami   i zakończyły go wynikiem 3:1. Zdobywczyniami bramek były Róża Lipska (1) i Kinga Subocz (2). Gratulujemy dziewczynom ZSO świetnego wyniku  i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek. Dziękujemy także panu Piotrowi Lewko  za przygotowanie dziewcząt do zawodów.

Opublikowano: 17 marca 2017 14:21