Andrzej Zagórny - Super Sołtys Powiatu Węgorzewskiego

W lutym br. Grupa WM Sp. z o.o., w tym Węgorzewski Tydzień ogłosiła na terenie powiatu węgorzewskiego  plebiscyt na  Super Sołtysa 2017 roku .

Kandydatury na "Super Sołtysa 2017" mogli zgłaszać samorządowcy, instytucje, organizacje i stowarzyszenia oraz czytelnicy i redakcja Węgorzewskiego Tygodnia.

Smsy na swojego kandydata można było wysyłać do  26 lutego br. do godz.  23.59.

Po podliczeniu smsów okazało się, że Tytuł  "Super Sołtysa 2017" Powiatu Węgorzewskiego otrzymał Sołtys Sołectwa Ogonki pan Andrzej Zagórny.

Tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa otrzymały  pani Anna Wasilinko  Sołtys Sołectwa Janówko  i pani Lucyna Rojek Sołtys Sołectwa Wilkowo.

Plebiscyty na Super Sołtysa 2017 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego.

Serdecznie gratulujemy Super Sołtysowi  oraz Sołtyskom Srebrnej i  Brązowej  J

Opublikowano: 20 marca 2017 08:39