Niepowtarzalna okazja aby podnieść swoje kompetencje - Księgowość i finanse w organizacjach pozarządowych !

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne: ,,Księgowość i finanse w organizacjach pozarządowych”.

Seminarium, w formie kilkugodzinnego szkolenia, odbędzie się 27 kwietnia o godz. 14 :00 , w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka ,,Wielkie Jeziora Mazurskie”,  Plac Wolności 1 b w Węgorzewie.

Podczas seminarium zostaną omówione najważniejsze aspekty formalno - prawne prowadzenia księgowości i finansów w podmiotach ekonomii społecznej (z uwzględnieniem zmian, jakie obowiązują PES po nowelizacji ustawy o rachunkowości). Ponadto, dowiedzą się Państwo gdzie i w jaki sposób pozyskać dotacje na działanie organizacji, a także jak poprawnie księgowo je rozliczyć.

Seminarium tematyczne skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych chcących ekonomizować swoją działalność, osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej, a także wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu księgowości w NGO.

Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo (natalia.skoratko@adelfi.pl) lub telefonicznie: 501-034-786 do dnia 24 kwietnia. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

Do pobrania program seminarium.

Opublikowano: 21 kwietnia 2017 07:55

Załączniki: