Drużyna chłopców z Gimnazjum Węgorzewo na piątym miejscu !

W środę 10 maja 2017 w Lidzbarku Warmińskim odbyły się zawody rejonowe zorganizowane wg kalendarza szkolnego  o  mistrzostwo Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Szkół Gimnazjalnych w  Piłce  Nożnej  Chłopców. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn .

Relacja pana Andrzeja Gordziewicza - nauczyciela WF  - Pomimo wiosennej pory zawody przebiegały w warunkach zimowych,  a sytuacja z meczu na mecz stawała się coraz gorsza. Padający śnieg zasypywał linie boiska. Sztuczna murawa przemieniła się  w ślizgawkę. Zawodnicy byli mokrzy i przemarznięci. Dobry początek zawodów przekreślił pechowy mecz z Bartoszycami, kiedy to dwójka naszych zawodników otrzymała w końcówce meczu dwuminutowe kary ( była to dość kontrowersyjna decyzja sędziego).

W efekcie  zespół z Węgorzewa uplasował się na piątym miejscu, bez awansu do finału wojewódzkiego.

Opiekun -  Andrzej Gordziewicz.

Opublikowano: 16 maja 2017 15:40