Chcesz założyć stowarzyszenie, a nie wiesz jak? Zapraszamy do Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie!

Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie zaprasza wszystkich, którzy planują bądź rozważają założenie stowarzyszenia na obszarze działania CAS-u tzn. gmin: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze, Srokowo, Giżycko, Kruklanki, Miłki, Wydminy, Ryn.

Doradcy CAS-u wszystko wyjaśnią, udzielą informacji, a ponadto pomogą przygotować dokumenty założycielskie, przeprowadzić zebranie założycielskie, a następnie przygotować dokumenty rejestrowe do KRS-u.

Dla założonych przy wsparciu CAS-u stowarzyszeń zapewniamy kompleksowe wsparcie księgowe: pomoc w pierwszych formalnościach, przygotowaniu dokumentacji księgowej, a następnie księgowaniu pierwszych operacji gospodarczych.

Doradztwo jest bezpłatne. Zapraszamy do współpracy!

Biuro " CAS- kontynuacja ":
ul. Plac Wolności 1b; 11-600 Węgorzewo
tel. +48 87 427 06 17