Zawodniczki tenisa ziemnego z Węgorzewa Mistrzyniami Województwa !

9 maja w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Ziemnym.

Relacja Oli Wyrzykowskiej Wicemistrzyni Województwa Warmińsko-Mazurskiego-

" Gimnazjum reprezentowali: Wiktoria Banasiewicz, Ola Wyrzykowska, Klaudia Bykowska, Mateusz Trzasko, Kamil Ślifirski i Jan Kujawski. Z Węgorzewa wyjechaliśmy o 8:10 z panią Ulą Jańczuk jako opiekunką. Na miejsce dotarliśmy około godziny 10:30. Pierwsze rozgrywki zaczęły się o 11:00.

Zawody trwały około 6 godzin, ponieważ grali tam nie tylko gimnazjaliści, ale również uczniowie szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Wiktoria Banasiewicz  (3f) obroniła tytuł Mistrzyni Województwa zdobyty przed rokiem!

Tuż za nią na podium znalazłała się Ola Wyrzykowska (2a).

Klaudia Bykowska (3a), będąca pierwszy raz na tego typu zawodach, zdobyła 5 miejsce. Drużynowo dziewczęta zajęły 1 miejsce.

Jeżeli chodzi o chłopców to też mamy się czym pochwalić!

Na najwyższym stopniu podium stanął Mateusz Trzasko (3a), a na 2 miejscu Kamil Ślifirski (3a). Jan Kujawski (1c) zdobył  4 miejsce.

Do domu, pełni uśmiechów, wróciliśmy o około 18:00.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i pani Uli Jańczuk za wspaniałą opiekę.

Życzymy takich sukcesów za rok!

Koszty wyjazdu na zawody w 50 % pokryto ze środków Powiatu Węgorzewskiego.

Opublikowano: 14 czerwca 2017 15:20