Naturalnie Mazury Music & More - ONI WYSTĄPIĄ W KONKURSIE GRAND PRIX

Fundacja Zatrzymać  Czas zaprasza  w dniach 7-9 lipca  br. na kolejną edycję rockowego festiwalu w Węgorzewie. Naturalnie Mazury Music & More, którego  tytularnym współorganizatorem  została Fundacja  Dla Transplantacji, zostanie przeprowadzony pod hasłem „Zostawiam Serce na Ziemi”.

Projekt dofinansowany również  ze środków Powiatu Węgorzewskiego.

ONI WYSTĄPIĄ W KONKURSIE  GRAND PRIX

Decyzją jurorów  już wcześniej na dużej scenie występ miały  zagwarantowany  następujące zespoły konkursowe:

1. THE  NIGHT SPRINGS (ex  FLOW MACHINES)  -    Zabrze
  2.  FOBIA Inc. -  Białystok
  3. NEED MORE CLOUDS  -    Tarnów
  4. SHAPELES  - Skarżysko Kamienna
  5. SHUT THE MONKEY  -  Warszawa

Internauci, w trwającym od 8 do 31 maja  do g. 15.00  głosowaniu   spośród 20 zespołów dokonali dodatkowego wyboru.  W wyniku tego głosowania   do konkursu zakwalifikowane zostały kolejne zespoły:

1. PAMPELUNA 4P   -  Koszalin
  2.  HOAX OF UPSALA – Lublin
  3.  GOSSTUFF - Goostuff
  4.  BY THE WAY  - Sochaczew
  5.  KOSMOS  - Warszawa
  6.  LINCZ  - Poznań

Jako gwiazdy na festiwalowej  scenie wystąpią:

1. LUXTORPEDY
  2. T.LOVE ,
  3. ORGANEK
  4. FARBEN  LEHRE
  5. KULT
  6. KASIA KOWALSKA
  7. MALEO REGGAE ROCKERS
  8. PANNY WYKLĘTE   ( projekt  „Panny Wyklęte” na Naturalnie Mazury  zaprezentują  Kasia Kowalska, Mona, Ola Nowak i Anna Szafraniec wraz z zespołem Dziewczyny, Marcelina, Kasia Malejonek ,  Maleo Reggae Rockers.
  9. 9.       HLA
  10. 10.   KUŚKA BROTHERS
  11. 11.   OMEN
  12. 12.   BABILON

Festiwal będzie otoczony  różnorodnymi działaniami edukacyjno - promocyjnymi .

1. Ministerstwo Obrony Narodowej – jednostki organizacyjne resortu rozstawią w czasie festiwalu stoiska promocyjne z pokazami sprzętu.
  2. POLTRANSPLANT – stoisko edukacyjne związane z transplantacją.
  3. Fundacja DKMS - Misją Fundacji jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych
  4. EKO DEKO – warsztaty recyklingowe,  szkolenia w zakresie ekologicznego podejścia w codziennym życiu.

Organizator wraz z Partnerami  w czasie festiwalu  zgodnie ze swoim przesłaniem ideowym „Zostawiam serce na Ziemi…. Zostawiam serce  na Mazurach” oprócz idei transplantologii, będzie promować wartości materialne, kulturalne, krajobrazowe oraz aktywność w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Organizator:   Fundacja Zatrzymać Czas, ArtGrey.

Partner:  Węgorzewskie Centrum Kultury i Fundacja dla Transplantacji.

Oficjalna strona festiwaluwww.NaturalnieMazury.com ,

Oficjalny profil na FB: https://www.facebook.com/naturalniemazury

Dofinansowanie: Gmina Węgorzewo i WFOŚiGW, MON, MKiDN, Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Patroni medialni: Telewizja Polska , Polskie Radio Program 3,   Polska Agencja Prasowa, Telewizja Olsztyn, Radio Olsztyn, Teraz Rock,  Top Guitar, Gazeta Olsztyńska, Gazeta Współczesna, Fabryka Zespołów, Band.pl