Zapraszamy na bezpłatną biesiadę rybną i artystyczną połączoną ze świetną zabawą !

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie" i GOKiR  Wilkasy zapraszają w  najbliższą niedzielę tj. 9 lipca br. od godz. 16:00 na plażę  w Wilkasach ( amfiteatr) gdzie  odbędzie sie impreza plenerowa pn. " Mazurskie spotkania z rybą , wodą i tradycją " , a w programie min. : konkurs kulinarny "Wilkaska rybka z grilla", gotowanie i bezpłatna degustacja zupy z ryb (dwa rodzaje); warsztaty dla dzieci; rej statkiem ( dla uczestników konkursów) ; blok artystyczny teatru "HALS" z Gdyni i koncert zespołów szantowych (więcej informacji  na załączonym plakacie).

Zapraszamy wszystkich  mieszkańców obszaru działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie".

Opublikowano: 04 lipca 2017 13:39

Załączniki: