Szkolenie „Trening kreatywnego rozwiązywania konfliktów”

Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR na bezpłatne szkolenie pn. Trening kreatywnego rozwiązywania konfliktów”, które odbędzie się w dniach 29-30.09.2017r. (piątek-sobota) w godz. 8.00-16.00 w biurze CAS w Węgorzewie: ul. Plac Wolności 1b.

Szkolenie poprowadzi pani Jolanta Aleksandra Rodzewicz – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgorzewie; nauczyciel dyplomowany, wieloletni praktyk.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie.

UWAGA: Przewiduje się udział 1 osoby z 1 organizacji pozarządowej. Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Do pobrania -> formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji oraz zgłoszenia:

Biuro Projektu „CAS – kontynuacja”
ul. Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo

tel. +48 87 427 06 17 ; e-mail: biuro@caswegorzewo.pl

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – kontynuacja” dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Opublikowano: 21 września 2017 11:26

Załączniki: