Otwarcie wystawy fotograficznej oraz uroczyste obchody 110 ROCZNICY OTWARCIA LINII KOLEJOWEJ WĘGORZEWO-KĘTRZYN i 10-LECIA MUZEUM TRADYCJI KOLEJOWEJ

W dniu 16 września br. w Muzeum Tradycji Kolejowej w Węgorzewie odbyły się uroczyste obchody 10-lecia Muzeum Tradycji Kolejowej i 110-lecie Otwarcia Linii Kolejowej Węgorzewo-Kętrzyn.

Jubileusz rozpoczął się od przemówienia dyrektor muzeum Barbary Grąziewicz-Chludzińskiej. Następnie dla gości wystąpił zespołu "Mżawka", a poźniej można było zobaczyć wystawę fotograficzną.

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Węgorzewskiego: Wicestarosta - Krzysztof Kołaszewski, Przewodniczący Rady Powiatu - Maciej Zmitrowicz oraz  Radna Powiatu - Agnieszka Szałko.

Opublikowano: 18 września 2017 15:32