Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Mini Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 3 października br. z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego  odbyły się na Hali Sportowej Gimnazjum im. J.A. Helwinga w Węgorzewie.

Za możliwość zrealizowania zawodów na Hali Sportowej Gimnazjum dziękujemy serdecznie dla Pani Dyrektor Marii Chludzińskiej.

Na zawody przyjechały drużyny z pięciu szkół podstawowych :  Sobiech, Pereł, Węgielsztyna, i dwie z Węgorzewa

Zawody rozpoczęły się  od przywitania wszystkich uczestników imprezy sportowej  przez panią Barbarę Dawcewicz - Pełnomocnika Starosty Węgorzewskiego - odpowiedzialnej z ramienia Powiatu za organizację zawodów, oraz  wyjaśnienia zasad gry przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Niesamowitym zaskoczeniem były umiejętności piłkarskie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Perłach, co przełożyło się na znakomity wynik i zdobyte pierwsze miejsce.

Zawody sędziował pan Zbigniew Karwat. – nauczyciel WF w Szkole Podstawowej nr 1 w Węgorzewie.

Opiekę pielęgniarską sprawowała pani Wiesława Siniuk.

Za trzy pierwsze miejsca, drużyny biorące  udział w Mistrzostwach Powiatu otrzymały puchary, medale i dyplomy.

Z ramienia Powiatu zabezpieczono również wodę oraz poczęstunek dla  wszystkich zawodników, w postaci bananów.

Wyniki rozgrywek:

I m-ce – Szkoła Podstawowa w Perłach.

II. m-ce – Szkoła Podstawowa Nr.2 w Węgorzewie.

III. m-ce - Szkoła Podstawowa w Węgielsztynie.

IV. m-ce – Szkoła Podstawowa Nr.1 w Węgorzewie.

V. m-ce – Szkoła Podstawowa w Sobiechach.

Opublikowano: 03 października 2017 15:24