Spotkanie powiatów utworzonych w 2002 roku

 (link otworzy duże zdjęcie)

W środę, 11 października br. w Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyło się spotkanie powiatów utworzonych w 2002 roku. Oprócz naszego, w spotkaniu uczestniczyły powiaty; gołdapski, brzeziński i łobeski.


Celem spotkania była kolejna - II Spartakiada „7” Powiatów. Organizatorem przyszłorocznej imprezy sportowej będzie powiat łobeski.


Podczas wspólnych rozmów padły pierwsze ustalenia. Planowana data Spartakiady, to 27-30 maja 2018r., przewiduje się udział 30 osób z każdego powiatu.

Wiodącymi dziedzinami sportowymi podczas rozgrywek będą siatkówka i tenis stołowy.


Po spotkaniu starosta gołdapski Andrzej Ciołek i wicestarosta Grażyna Sedna oprowadzili gości po Starostwie Powiatowym oraz ciekawych atrakcjach turystycznych : Zajazd Piękna Góra Rudziewicz, wizyta w Pijalnii Wód Mineralnych i Leczniczych, Seans w Grocie Solnej, Spacer po dzielnicy uzdrowiskowej (Tężnie) oraz wyjazd na Mosty w Stańczykach.


W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Węgorzewskiego: Halina Faj - Starosta Węgorzewski i Barbara Dawcewicz - Pełnomocnik Starosty ds. Promocji, Sportu i Kontaktów Zagranicznych.

Opublikowano: 12 października 2017 13:03

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 339

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-jst.pl