Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej "Trójki" Dziewcząt i Chłopców

W dniu 7 listopada br. na Hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Węgorzewie odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce „Trójki”

Na zawody przyjechały drużyny z czterech szkół podstawowych :  Radziej, Węgielsztyna, i dwie z Węgorzewa.

Zawody rozpoczęły się  od przywitania wszystkich uczestników imprezy sportowej  przez panią Halinę Anchim – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Węgorzewie oraz panią Barbarę Dawcewicz - Pełnomocnika Starosty Węgorzewskiego - odpowiedzialnej z ramienia Powiatu za organizację zawodów, oraz  wyjaśnienia zasad gry przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zawody sędziował pan Zbigniew Karwat. – nauczyciel WF w Szkole Podstawowej nr 1 w Węgorzewie.

Opiekę pielęgniarską sprawowała pani Wiesława Siniuk.

Za trzy pierwsze miejsca, drużyny biorące  udział w Mistrzostwach Powiatu otrzymały puchary, medale i dyplomy.

Z ramienia Powiatu zabezpieczono również wodę.

Wyniki rozgrywek:

Kat. Chłopców:

I m-ce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Węgorzewie

II. m-ce – Szkoła Podstawowa w Radziejach.

III. m-ce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie.

Kat. Dziewcząt:

I. m-ce – Szkoła Podstawowa Nr.1 w Węgorzewie.

II. m-ce – Szkoła Podstawowa w Radziejach

III m-ce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Węgorzewie