PRZYPOMINAMY! Konkurs „Dobre praktyki – inspiracją dla społeczności”

Szanowni Państwo,

Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą inicjatywę społeczną zrealizowaną na terenie gmin należących do Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:
I Na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych, w tym grup nieformalnych
II Na najlepszą inicjatywę sołectwa.

Celem konkursu jest nagrodzenie najciekawszych inicjatyw, promocja aktywnych organizacji/ grup/ sołectw, aktywizacja lokalnej społeczności do uczestnictwa w inicjatywach lokalnych oraz wsparcie rozwoju aktywności społecznej.

Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017r. o godz. 15.30.

W załączeniu:
- Regulamin konkursu
- Zgłoszenie do konkursu
- Karta oceny

Więcej informacji można znaleźć na stronie caswegorzewo.pl oraz w biurze projektu "Centrum Animacji Społecznej - kontynuacja".

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej - kontynuacja” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dominika Brożewicz
CAS