Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

We czwartek, 9 listopada br. rozegrano Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego  w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt . W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Węgorzewa ( dwie drużyny z ZSO i jedna z ZSZ).

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Węgorzewie, a Współorganizatorem Zespół Szkół Ogólnokształcących. Zawody rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczestników imprezy sportowej  przez pana Rajmunda Klukowskiego – nauczyciela wychowania fizycznego w ZSO oraz panią Barbarę Dawcewicz - Pełnomocnika Starosty Węgorzewskiego - odpowiedzialnej z ramienia Powiatu za organizację zawodów.

Zawody sędziował Kacper Kramek (sędzia główny) oraz Adam Gryczka (sędzia I) i Marcin Milinkiewicz (sędzia II) , a także Klaudia Żrubek (sekretarz). Opiekę pielęgniarską sprawowała pani pielęgniarka z ZSO. Zawodniczki biorące udział w Mistrzostwach Powiatu Węgorzewskiego otrzymały puchary, medale oraz dyplomy za trzy pierwsze miejsca.

Z ramienia Powiatu zabezpieczono również wodę  dla zawodników.

Po zakończeniu zawodów pani Barbara Dawcewicz  podziękowała wszystkim zawodnikom i ich trenerom biorącym udział w zawodach oraz wręczyła puchary, medale oraz dyplomy.

Wyniki rozgrywek dziewcząt:

I m-ce ZSO (drużyna 1) w Węgorzewie

II m-ce ZSO (drużyna 2) w Węgorzewie

III m-ce ZSZ w Węgorzewie.

Opublikowano: 09 listopada 2017 13:31