Zapraszamy na spotkanie z ekonomią społeczną; W planie spotkania warsztaty rękodzielnicze z zakresu m. in. zdobienia bombek i choinek, ozdabianie lampionów metodą decoupage.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na kolejne tej jesieni spotkanie z ekonomią społeczną, które odbędzie się 24  listopada w Węgorzewie. W planie spotkania warsztaty rękodzielnicze z zakresu m. in. zdobienia bombek i choinek, ozdabianie lampionów metodą decoupage.

Zajęcia są bezpłatne.

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym proponujemy Państwu udział w warsztatach wprowadzających w wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.  Pomoże nam w tym: zdobienie bombek i choinek, ozdabianie lampionów i pudełek na prezenty metodą decoupage oraz tworzenie stroików metodą karczocha i piórami. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tego popołudnia, podczas którego nie tylko poznacie Państwo praktyczny wymiar ekonomii społecznej, ale też będziecie mieli okazję do wykonania niepowtarzalnych przedmiotów, które po zakończeniu warsztatów pozostaną Państwa własnością.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele Stowarzyszenia Aktywne Spytkowo, którzy opowiedzą także o swojej działalności na rzecz lokalnej społeczności. O poczęstunek dla uczestników zadba zaś Spółdzielnia Socjalna Węgorzewianka.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu węgorzewskiego.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (15.30 - 19.30)

Miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Węgorzewie, ul. 3 Maja 17B

Tematyka: zdobienie bombek i choinek, ozdabianie lampionów i pudełek na prezenty metodą decoupage oraz tworzenie stroików metodą karczocha i piórami.

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy paulina.zajkowska@adelfi.pl lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach udziela Paulina Zajkowska pod nr tel. 87/737 74 82.

fot. https://pracownieorange.pl/aktualnosci/6753/warsztaty-zdobienia-bombek

Opublikowano: 14 listopada 2017 08:27