Igrzyska Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców 2017r.

We wtorek, 14 listopada br. rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Ręcznej Szkół Gimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców  z Gimnazjum w Więckach  oraz drużyny dziewcząt i  chłopców z Gimnazjum  w Węgorzewie.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Węgorzewie, a Współorganizatorem Gimnazjum w Węgorzewie.

Zawody rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczestników imprezy sportowej  przez Krystiana Palucha - nauczyciela wychowania fizycznego w Gimnazjum w Węgorzewie jak i współorganizatora zawodów z ramienia Gimnazjum w Węgorzewie oraz Panią Barbarę Dawcewicz – Pełnomocnika Starosty ds. Promocji, Sportu oraz Kontaktów Zagranicznych.

Zawody sędziował Krystian Paluch, a opiekę pielęgniarską pani Wiesława Siniuk.

Zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Powiatu otrzymali ; puchary, medale za 2 pierwsze miejsca oraz dyplomy.

Z ramienia Powiatu zabezpieczono również wodę  dla zawodników.

Po zakończeniu zawodów pan Krzysztof Kołaszewski – Wicestarosta Węgorzewski  podziękował wszystkim zawodnikom i ich trenerom biorącym udział w zawodach oraz wręczył puchary, medale i dyplomy, a także statuetki dla Króla i Królowej Strzelców.

Królem Strzelców został Jakub Fedusio (Gimnazjum Węgorzewo)

Królową Strzelców została Ola Wyrzykowska (Gimnazjum Węgorzewo)

Wyniki rozgrywek dziewcząt:

I m-ce Gimnazjum w Węgorzewie

II m-ce Gimanzjum w Więckach.

Wyniki rozgrywek chłopców:

I m-ce Gimnazjum w Węgorzewie

II m-ce Gimnazjum w Więckach.

Opublikowano: 14 listopada 2017 12:03