Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Mini Siatkówce "Czwórki" Dziewcząt i Chłopców

We wtorek, 28 listopada br. na Hali Sportowej w Szkoły Podstawowej nr 2 w Węgorzewie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Siatkowej „czwórki” Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców.

W rozgrywkach wzięły udział cztery Szkoły Podstawowe; SP Węgorzewo Nr 1 i Nr 2, Sp Węgielsztyn i SP Radzieje.

Rywalizowały 3 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Węgorzewie, a Współorganizatorem Szkoła Podstawowa Nr.1 w Węgorzewie. Zawody rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczestników imprezy sportowej  przez  panią Danutę Karwat – nauczyciela wychowania fizycznego w SP nr 2 oraz Wicedyrektora placówki Cezarego Tryka. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała pani Barbara Dawcewicz – Pełnomocnik Starosty ds. Promocji, Kontaktów Zagranicznych i Sportu.

Zawody  sędziowali Zbigniew Karwat i Danuta Karwat. Opiekę pielęgniarską sprawowała pani Wiesława Siniuk.

Z ramienia Powiatu zabezpieczono również wodę dla zawodników.

Po zakończeniu zawodów Wicestarosta – Krzysztof Kołaszewski  podziękował wszystkim zawodnikom i ich trenerom biorącym udział w zawodach oraz wręczył puchary, medale i dyplomy zawodnikom biorącym udział w rozgrywkach.

Wyniki rozgrywek dziewcząt:

I m-ce Szkoła Podstawowa Nr.2 w Węgorzewie