E-biuletyn CAS - najnowsze informacje !

E-biletyn wydawany przez Centrum Animacji Społecznej z siedzibą w Węgorzewie zawiera najnowsze informacje o zrealizowanych zadaniach oraz dostępnych funduszach dla organizacji pozarządowych na realizację  przedsięwzięc na rzec lokalnego społeczeństwa.

Ponadto znajdziecie w nim Państwo ciekawe informacje o wydarzeniach lokalnych, regionalnych i międzynarodowych, w których uczestniczyli przedstawiciele Zwiazku Stowarzyszeń LGD9 oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie".

Najbliższym wydarzeniem, będącym jednocześnie podsumowanie realizowanego przez Związek Stowarzyszeń LGD9 projektu jakim jest "Centrum Animacji Społecznej - kontynuacja", będzie konferencja podsumowujaca, na którą zaprasza Zespół CAS. Konferencja odbędzie sie 13  grudnia br. o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Węgorzewie w Sali Konferencyjnej.

Niezwykle ważnym wydarzeniem podczas konferencji będzie rozstrzygniecie konkursu na  "Dobre praktyki - inspiracją dla spoleczności" ,ogłoszenie wyników i wręczenie  cennych nagród laureatom.

W imieniu zespołu CAS serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji .

Projekt CAS dofinansowany jest ze środków Funduszu Inicjtyw Obywatelskich realizowanym przez Związek Stowarzyszeń LGD9.

Opublikowano: 30 listopada 2017 15:35

Załączniki: