„Powiatowy test wiedzy o tytoniu” PSSE w Węgorzewie

W ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu PSSE w Węgorzewie zorganizowała „Powiatowy test wiedzy o tytoniu” skierowany do uczniów klas VI-VII szkół podstawowych. Konkurs polegał na prawidłowym rozwiązaniu testu, składającego się z 15 pytań   o tematyce tytoniowej.

Do 16.11.2017 r. przedstawiciele z 8 szkół podstawowych dostarczyli do PSSE w Węgorzewie 126 prac konkursowych, spośród  których komisja konkursowa postanowiła przyznać  4 nagrody główne i 8 wyróżnień. Wśród laureatów znaleźli się: I miejsce równolegle zajęły

Gabriela Hrabyk  oraz Urszula Nadzieja, II miejsce Rafał Kowalik, III miejsce Mateusz Serkis.

Wyróżnienia otrzymali : Bartłomiej Domeła, Maja Wutkie, Rusłana Rabij, Weronika Piaścik

Zofia Kopczyk, Dawid Kończyło, Natalia Głębocka, Kacper Narewski.

29 listopada odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów konkursu.

W uroczystości uczestniczył Starosta Węgorzewski-  Halina Faj, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Węgorzewie – Anna Maroszyk oraz Główny specjalista ds. Edukacji i Promocji Zdrowia ze Starostwa Powiatowego w Węgorzewie – Anna Czapska.

Sponsorami nagród byli: Starostwo Powiatowe w Węgorzewie i Urząd Miejski w Węgorzewie.

Opublikowano: 06 grudnia 2017 13:55