Drużyna z węgorzewskiego gimnazjum na pierwszym miejscu !

Mistrzostwa Rejonu II w Piłkę Ręczną Chłopców w Kętrzynie odbyły się  18 grudnia br. Powiat Węgorzewski reprezentowała drużyna chłopców, z klasy 3a, z Gimnazjum im. J. A. Helwinga w Węgorzewie. W turnieju uczestniczyły trzy drużyny z Rejonu II tj.  z Kętrzyna, Karolewa i Węgorzewa.

Relacja zawodników z węgorzewskiego gimnazjum :

„ Najpierw graliśmy z Karolewem i wygraliśmy z wynikiem 10:3, a następnie z Kętrzynem i ponownie zwyciężyliśmy wynikiem 10:13. Tym samym zajęliśmy I miejsce na zawodach rejonowych. Dzięki tej wygranej dostaliśmy się do następnego etapu -  Półfinału Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej, który rozegrany zostanie 21 grudnia w Kętrzynie.  Najlepszym strzelcem został Miłosz Kutnik. Po udanym meczu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia i z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do domu. Z niecierpliwością czekamy na następny mecz i mamy nadzieję, że ponownie wrócimy jako szczęśliwi zwycięzcy.  Wygraną zawdzięczamy następującym chłopcom: Adam Kun, Piotr Fal, Tymoteusz Jachimiak, Daniel Jurkiewicz (bramkarz), Jan Kukier, Krystian Abramczyk, Patryk Szram, Krystian Jurek, Kuba Fedusio, Miłosz Kutnik.

Naszym trenerem był niezawodny pan Krystian  Paluch. Bez niego nie dalibyśmy rady! „

Gratulujemy naszej drużynie wygranych rozgrywek .

Opublikowano: 27 grudnia 2017 10:17