Rozegraliśmy Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców .

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie,  8 stycznia 2018r. odbyły się Mistrzostwa  Powiatu Węgorzewskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt i  chłopców  - LICEALIADA rozegrane zgodnie z Regulaminem zawodów szkolnych  na rok 2017/2018 Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie.

Organizatorem zawodów  było Starostwo Powiatowe w Węgorzewie z ramienia, którego zawody organizowała  pani Barbara Dawcewicz – Pełnomocnik Starosty ds. promocji i kontaktów zagranicznych..  Natomiast Współorganizatorem Zespół  Szkół Zawodowych w Węgorzewie z ramienia, którego zawody organizowała  pani  Anna Molisak-Jeżowska nauczyciel WF.

W zawodach wzięły udział cztery zespoły chłopców – po dwie z Zespołu Szkół Zawodowych i z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i dwa zespoły dziewcząt.

Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym , sędzią zawodów był pan Marek Macewicz.

Opiekę medyczna sprawowała pani Wiesława Siniuk.

Wyniki zawodów :

Dziewczęta :

I miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących

II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych

Chłopcy :

I miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr.2

II miejsce - Zespół Szkół Zawodowych nr.1

III miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr.1

IV miejsce - Zespół Szkół Zawodowych nr.2

Dwa najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców kwalifikują się do udziału w zawodach rejonowych. Starostwo Powiatowe w Węgorzewie w 50 % dofinansowuje  koszt  wyjazdu na zawody wyższej rangi niż powiatowe.

Opublikowano: 10 stycznia 2018 08:45