Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego Szkół Podstawowych w Minipiłce Statkowej „2” Dziewcząt i Chłopców.

Gospodarzem  rozgrywek zorganizowanych  o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego  Szkół Podstawowych w Minipiłce Statkowej „2” Dziewcząt i Chłopców był dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie. Na zawody zgłosiły się trzy szkoły : SP Nr 1 i SP Nr 2 w Węgorzewie oraz SP Radzieje , razem w zawodach uczestniczyło  38 uczniów.

Z ramienia Powiatu zawody zorganizowała i koordynowała Barbara Dawcewicz – Pełnomocnik Starosty Węgorzewskiego, która też z ramienia Starosty Węgorzewskiego  wraz z Wicedyrektorem Cezarym Tryk wręczyła zawodnikom puchary, medale i dyplomy za udział w zawodach.  Zespołom biorącym udział w zawodach zapewniono również wodę.

Wyniki zawodów:

Kategoria dziewcząt: