Wyjątkowa okazja dla organizacji pozarządowych aby zgłębić tajniki sprawozdawczości finansowej !!!

Zapraszamy na seminarium „Sprawozdawczość finansowa w organizacjach pozarządowych”.

W imieniu pracowników Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi zapraszamy na bezpłatne seminarium tematyczne: Sprawozdawczość finansowa w organizacjach pozarządowych.

Seminarium, w formie specjalistycznego wykładu, odbędzie się 14 marca o godzinie 14:00 w  siedzibie Stowarzyszenia LGR ,,Wielkie Jeziora Mazurskie” przy ul. Plac Wolności 1 b w Węgorzewie.

Każda organizacja pozarządowa ma obowiązek sporządzenia, zatwierdzenia i przesłania do Urzędu Skarbowego rocznego sprawozdania finansowego. W większości z nich, rok obrotowy równa się kalendarzowemu, zatem początek nowego roku jest ostatnim momentem na uzupełnienie i uporządkowanie wiedzy w tym zakresie.

Podczas seminarium zostaną dokładnie omówione sprawozdawcze obowiązki organizacji wobec Urzędu Skarbowego. Dowiedzą się Państwo między innymi tego, na jakich wzorach sporządzić oraz do kiedy zatwierdzić i wysłać swoje sprawozdanie finansowe, a także tego co zrobić by uniknąć najczęściej pojawiających się błędów.

Seminarium tematyczne skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych chcących ekonomizować swoją działalność, osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej, a także wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu sprawozdawczości  w NGO.

UWAGA: Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo (natalia.skoratko@adelfi.pl) lub telefonicznie: 501-034-786 do dnia 12 marca. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

Opublikowano: 02 marca 2018 08:14