UWAGA! Ważna informacja ZMIANA W DYŻURACH APTEK

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie informuje, że nastąpiła zmiana w dyżurach aptek.

W dniach od 05 marca  do 11 marca 2018 r. za Aptekę Prywatną ul. Zamkowa 27 -  dyżur pełni Apteka Prywatna ul. Teatralna 2, pozostałe dyżury zgodnie z harmonogramem.

W dniach od 02 kwietnia  do 08 kwietnia 2018 r. za Aptekę Prywatną ul. Teatralna 2 -  dyżur pełni Apteka Prywatna ul. Zamkowa 27, pozostałe dyżury zgodnie z harmonogramem.

Przypominamy.

Apteki na terenie Gminy Węgorzewo pełnią dyżury nocne przez 7 dni, na zmianę, co szósty tydzień od poniedziałku do niedzieli w godz. 2000 - 800 następnego dnia zgodnie z ustalonym grafikiem.

Informacja o aptece pełniącej dyżur zawierającej adres i nr tel. apteki zostaje podana do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie jej na drzwiach wejściowych wszystkich aptek lub innym widocznym miejscu.

Opublikowano: 12 marca 2018 08:56