Wizyta u Partnerów w Kaliningradzie

27 kwietnia 2018 r. delegacja z Powiatu Węgorzewskiego w składzie - Wicestarosta Krzysztof  Kołaszewski oraz Lidia Czerniewicz - pracownik Starostwa Powiatowego w Węgorzewie, Dyrektor  SOSW w Węgorzewie – Andrzej Raczkowski oraz Wicedyrektor ZSO w Węgorzewie - Natalia Doktór i  Tomasz Wierzchowski nauczyciel matematyki ZSO - odwiedziła Partnerów MAU Szkoła nr 33 w Kaliningradzie ( Federacja Rosyjska).

Delegacja wzięła udział w konferencji nt. form i skuteczności edukacji przedmiotów matematyczno – fizycznych, ekologii i ekoświadomości. Wydarzenie było bardzo interesujące i pozwoliło na poszerzenie horyzontów współdziałania w projekcie planowanym do realizacji w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska- Rosja 2014-20120.

Opublikowano: 10 maja 2018 10:38