MISTRZOSTWA POWIATU WĘGORZEWSIEGO W NDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

11 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Listopada 1918 r. w Sobiechach odbyły się Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

W biegach udział wzięły trzy Szkoły Podstawowe: SP w Sobiechach, SP w Perłach i SP w Budrach. Uczestnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe: klasy IV, klasy V-VI, kl. VII.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Węgorzewie,  a Współorganizatorem Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. w Sobiechach. Zawody rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczestników imprezy Przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sobiechach Pan Rafała Kryłowicza oraz przez Panią Annę Czapską – Głównego Specjalistę ds. edukacji i promocji zdrowia.

Zawody  sędziowali Pan Bogdan Rabij i Pan Andrzej Urbanowicz. Opiekę pielęgniarską sprawowała Pani Wiesława Siniuk.

Po zakończeniu zawodów Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sobiechach Pan Rafał Kryłowicz wraz z Panią Anną Czapską podziękowali wszystkim zawodnikom  biorącym udział w zawodach oraz wręczyli medale i dyplomy.

WYNIKI:

Klasy IV Dziewczęta (600 m):

I m-ce Margiewicz Magdalena SP w Perłach

II m-ce Dreksler Martyna SP w Perłach

III m-ce Urbanowicz Dominika SP W Perłach

Klasy IV Chłopcy (800m):

I m-ce Walczak Jakub SP w Sobiechach

II m-ce Piskorz Bartosz SP w Perłach

III m-ce Zabłocki Jakub SP w Budrach

Klasy V-VI Dziewczęta (800 m):

I m-ce Kolińczak Vittoria SP w Budrach

II m-ce Szewczuwianiec Joanna SP w Sobiechach