Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie – współorganizowała zawody w tenisie ziemnym dziewcząt i chłopców

O Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego  w rozgrywkach w Tenisa Ziemnego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców walczyli zawodnicy z trzech szkół podstawowych  powiatu węgorzewskiego tj.  SP Nr 1, SP Nr 2 Węgorzewo  i Perły.

Zawody odbyły się 5 maja br. na kortach SP 1 i w Parku im. St. J. Helwinga.  Organizatorami rozgrywek i zarazem sędziami byli Zbigniew Karwat  i Piotr Bacewicz  nauczyciele SP nr 1 Węgorzewo.

Łącznie   w zawodach wzięło udział 19stu uczniów i uczennic z klas  od  IV do VII.

Starosta Węgorzewski jak organizator zawodów zabezpieczyła  dyplomy wszystkim zawodnikom oraz puchary tym najlepszym, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy Ci będą reprezentowali Powiat Węgorzewski na zawodach wyższej rangi niż Mistrzostwa Powiatu. Wszyscy uczniowie otrzymali również zbożowe batoniki i wodę.

Wyniki rozgrywek:

KLASY III