Świątecznie w Starostwie

Za sprawą uczniów w siedzibie Starostwa Powiatowego zrobiło się kolorowo i świątecznie.

Ręcznie wykonane stroiki stworzyły świąteczny nastrój w gabinecie Pani Haliny Faj Starosty Węgorzewskiego, Pana Krzysztofa Kołaszewskiego Wicestarosty oraz Pani Małgorzaty Juchniewicz Sekretarza Powiatu. Przyozdobiły też salę konferencyjną gdzie odbywają się sesje Rady Powiatu a także liczne spotkania, szkolenia i konferencje. Ozdoby choinkowe zostały wyeksponowane na I piętrze Starostwa, zawisły na choinkach i tablicach wystawowych. Prace  zostały wykonane przez uczniów z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  w Węgorzewie, uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie, uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie, oraz uczniów z gimnazjum: w Węgorzewie, w Pozezdrzu i w Radziejach. Wystawę można oglądać do końca stycznia.

Opublikowano: 28 grudnia 2015 09:36