Kolejne Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego Szkół Podstawowych za nami

W poniedziałek 15 lutego br. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Minipiłce „dwójki” Szkół Podstawowych dziewcząt i Chłopców zorganizowane  wg. kalendarza zawodów szkolnych Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego na rok 2015/2016.

Udział w Mistrzostwach wzięło 31 dziewcząt i chłopców  Szkół Podstawowych; Nr 1 i Nr 2  w Węgorzewie oraz Zespołu Szkół  w Radziejach .

Zawody sędziowała Ewa Taraur  - nauczycielka SP Nr 1 w Węgorzewie .Opiekę pielęgniarską sprawowała Wiesława Siniuk.

Za organizację Mistrzostw, z ramienia Powiatu Węgorzewskiego odpowiadała Barbara Dawcewicz – Pełnomocnik ds. promocji i współpracy zagranicznej, natomiast z ramienia współorganizatorów, czyli Szkoły Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie  Ewa Taraur i  Danuta Karwat nauczycielki WF.

Drużyny biorące udział w Mistrzostwach otrzymały puchary i dyplomy za trzy pierwsze miejsca w kat. dziewcząt i chłopców , a  zawodnicy  wszystkich drużyn  medale.

Z ramienia Powiatu zabezpieczono również wodę wszystkim uczestnikom Mistrzostw.

Starosta Węgorzewski Halina Faj składa podziękowania dyrektorowi Szkoły Nr 2 za współorganizację   zawodów oraz nauczycielom WF, którzy pracują z dziećmi nad ich formą i sprawnością sportowa.

Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

Kategoria dziewcząt:

I m-ce drużyna  SP Nr 2