Festiwale: Muzyczne, Inne, impreza darmowa, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

40 Międzynarodowy Jarmark Folkloru

2017-08-05 - 2017-08-06
od: 10:00 do 17:00
Plac Wolności, Węgorzewo, węgorzewski, warmińsko-mazurskie
Plac Wolności

Tradycyjnie, w pierwszą sobotę i niedzielę sierpnia, na węgorzewskim Placu Wolności odbędzie się Międzynarodowy Jarmark Folkloru. Już po raz 40-ty wydarzenie to zgromadzi wielbicieli autentycznej kultury ludowej z Polski i zagranicy - twórców, rzemieślników i rękodzielników, śpiewaków i muzykantów.

Jak w roku ubiegłym, swój kunszt śpiewaczy, taneczny, muzyczny zaprezentują wykonawcy z Polski oraz państw ościennych. Wyróżniający się wykonawcy z województwa warmińsko-mazurskiego uzyskają promocję na Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu nad Wisłą w roku 2018.

Gorąco zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu oraz do uważnego zapoznania się z regulaminami sobotniego Przeglądu oraz niedzielnych koncertów.
Uwaga! Prosimy zwrócić uwagę na zmiany, jakie zaszły w regulaminach!