Sport: Pozostałe dyscypliny indywidualne

Węgorzewo, węgorzewski, warmińsko-mazurskie
Ośrodka Wypoczynkowego Piękny Brzeg

Cyklocross Jesienny
Zapraszamy na Cyklocross Jesienny 24.09.2017 – to impreza kolarska, która na stałe wpisała się w kalendarz sportowy Węgorzewa.
Rozgrywane co roku pod koniec września zawody po malowniczych trasach przy jeziorze Święcajty. W tym roku impreza zostanie przeniesiona do Ośrodka Wypoczynkowego Piękny Brzeg (start i meta na terenie ośrodka).
Warto przyjechać z rodziną, spędzić miło czas oraz spojrzeć na jeden z najpiękniejszych widoków na mazurach – panoramę jeziora Święcajty.
Impreza rozgrywana jest na trzech trasach, dla różnych kategorii wiekowych o różnych stopniach trudności.
Wśród uczestników (ze szkół podstawowych) imprezy kolarskiej zostanie rozlosowana nagroda - ROWER - ufundowany przez Ośrodek Wypoczynkowy Piękny Brzeg.

Pętla mała (Trasa malucha) – 225 m

Pętla średnia (Dzieci, Młodzież) – 700 m

Pętla duża ("Wytrawni Kolarze") – 2800 m

XVII Cyklocross MTB dla amatorów o Puchar Burmistrza Węgorzewa odbędzie sie 24.09.2017