Z uwagi na względy bezpieczeństwa Powiat Węgorzewski od dnia 16.03.2020 r. do odwołania, zawiesza działalność nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w wyznaczonych punktach.  Porady będą udzielane przez telefon oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W celu uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, osoba potrzebująca pomocy przed jej udzieleniem składa pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@pcprwegorzewo.pl wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, zawierający oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

! WNIOSEK DO POBRANIA Z ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI !

Realizacja: IDcom.pl