Konkurs - Sportowiec Roku 2017

 (link otworzy duże zdjęcie)

Kluby Sportowe

Uczniowskie Kluby Sportowe

Szkoły

Mieszkańcy Powiatu Węgorzewskiego

 

 

OGŁOSZENIE

 

Konkursu  „SPORTOWIEC ROKU 2017

 

 

Starosta Węgorzewski  Halina Irena Faj oraz Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Piwowarczyk zapraszają do zgłaszania kandydatur  na  „ MISTRZA SPORTU 2017”.

 

            W Konkursie mogą brać  udział mieszkańcy powiatu węgorzewskiego lub zawodnicy reprezentujący kluby sportowe powiatu węgorzewskiego, którzy biorą udział  w zawodach organizowanych w kraju i za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone  osoby lub zespoły nie zrzeszone w klubach, które zdobyły spektakularne wyniki sportowe  w zawodach krajowych  i zagranicznych lub zasłużyły się w każdy  możliwy sposób do rozwoju sportu
i rekreacji w powiecie węgorzewskim.


Termin zgłaszania kandydatów  do konkursu „Sportowiec Roku 2017” upływa 
22 grudnia 2017 r. (piątek).


            Zgłoszenia powinny być przesłane na piśmie z pieczątką i podpisem zgłaszającego, pocztą elektroniczną (skan) promocja@powiatwegorzewski.pl, pocztą tradycyjną,  bądź dostarczone osobiście do Sekretariatu Starostwa Powiatowego w Węgorzewie lub pokoju nr 32. Do pisemnego zgłoszenia lub maila  należy dołączyć zdjęcia  w zapisie elektronicznym prezentujące kandydata/kandydatów.


Gala „Sportowiec Roku 2017”  odbędzie się  07 lutego 2018 r. (środa), o godz. 17:00,    w  Węgorzewskim  Centrum Kultury, Sala Widowiskowa.

           

Podczas uroczystej Gali istnieje możliwość nagrodzenia przez kluby i organizacje pozarządowe zawodników, trenerów lub innych zasłużonych dla klubu osób. Zamiar taki należy zgłosić Organizatorom do 31 grudnia 2017 r.

 

Zasady przeprowadzenia i rozstrzygnięcia konkursu określa Regulamin konkursu „Sportowiec Roku 2017”. ( w załączeniu).

Opublikowano: 11 grudnia 2017 09:54

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

regulamin_konkursu_2017r.pdf [160.47 KB]

Wyświetleń: 450

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-jst.pl