Konkurs - Sportowiec Roku 2017

Szkoły

Mieszkańcy Powiatu Węgorzewskiego

Konkursu  „SPORTOWIEC ROKU 2017

Starosta Węgorzewski  Halina Irena Faj oraz Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Piwowarczyk zapraszają do zgłaszania kandydatur  na  „ MISTRZA SPORTU 2017”.

W Konkursie mogą brać  udział mieszkańcy powiatu węgorzewskiego lub zawodnicy reprezentujący kluby sportowe powiatu węgorzewskiego, którzy biorą udział  w zawodach organizowanych w kraju i za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone  osoby lub zespoły nie zrzeszone w klubach, które zdobyły spektakularne wyniki sportowe  w zawodach krajowych  i zagranicznych lub zasłużyły się w każdy  możliwy sposób do rozwoju sportu
i rekreacji w powiecie węgorzewskim.

Termin zgłaszania kandydatów  do konkursu „Sportowiec Roku 2017” upływa
22 grudnia 2017 r. (piątek).

Zgłoszenia powinny być przesłane na piśmie z pieczątką i podpisem zgłaszającego, pocztą elektroniczną (skan) promocja@powiatwegorzewski.pl, pocztą tradycyjną,  bądź dostarczone osobiście do Sekretariatu Starostwa Powiatowego w Węgorzewie lub pokoju nr 32. Do pisemnego zgłoszenia lub maila  należy dołączyć zdjęcia  w zapisie elektronicznym prezentujące kandydata/kandydatów.

Gala „Sportowiec Roku 2017”  odbędzie się  07 lutego 2018 r. (środa), o godz. 17:00,    w  Węgorzewskim  Centrum Kultury, Sala Widowiskowa.

Podczas uroczystej Gali istnieje możliwość nagrodzenia przez kluby i organizacje pozarządowe zawodników, trenerów lub innych zasłużonych dla klubu osób. Zamiar taki należy zgłosić Organizatorom do 31 grudnia 2017 r.

Zasady przeprowadzenia i rozstrzygnięcia konkursu określa Regulamin konkursu „Sportowiec Roku 2017”. ( w załączeniu).

Opublikowano: 11 grudnia 2017 09:54

Załączniki: