Miejsca Przyjazne Rowerzystom na szlaku Green Velo mogą otrzymać poważne wsparcie finansowe !

Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie uzyskania certyfikatu Miejsca Przyjaznego Rowerzystom (MOR). Certyfikaty przyznane w roku 2017 tracą wazność z dniem 31.01.2018 r. . W czasie spotkania zostaną przekazane równiez informacje dot. zasad udzielania wsparcia finansowego przedsiębiorcom na realizację projektów rozwijajacych usługi na szlaku Green Velo.

Podkreślamy, że o środki mogą starać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące swoją działalność na terenie Polski Wschodniej, jednak szczególnie preferowane są te posiadające certyfikat „Miejsca Przyjazne Rowerzystom”.

Spotkanie  odbedzie się 22 stycznia 2018 r. w Olsztynie (Sala Sesyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego godz. 10.00) w sprawie udzielania preferencyjnych pożyczek na rozwój turystyki z programu ,,Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka" mającego do rozdysponowania 200 mln złotych.

Więcej informacji w załączonym piśmie

Opublikowano: 11 stycznia 2018 10:49

Załączniki: