Prosimy o zgłaszanie kandydatów, którzy wg Państwa powinni otrzymać odznakę honorową " Za zasługi dla Turystyki"

Informujemy, że wzorem lat ubiegłych rozpoczęto postępowanie  związane z przyznaniem odznaki honorowej "Za zasługi dla Turystyki" w 2018 roku.

Odznaka ta jest szczególnym,honorowym wyróżnieniem i winna być nadana w uznaniu zasług dla rozwoju polskiej turystyki i umacnianiu współpracy międzynarodowej w tej dziedzinie.

Kandydatów należy zgłaszać do Starostwa Powiatowego w Węgorzewie na piśmie, wypełniając stosowny wniosek ( w załączeniu) osobiście lub drogą e-mailową na adres: promocja@powiatwegorzewski.pl.

Osobą do kontaktu jest Barbara Dawcewicz - Pełnomocnik Starosty ds. promocji i kontaktów zagranicznych, tel. 663745828 , 87 427 76 60.

Termin zgłaszania kandydatów mija 15 lutego 2018 roku.

Więcej informacji z załączonym piśmie Departamentu Turystyki i Sportu Urzedu Marszałkowskiego w olsztynie.

Opublikowano: 24 stycznia 2018 15:31

Załączniki: