Zapraszamy na spotkanie otwarte - zagadnienia dot. zdrowia i opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

Zespół ds. Ekonomii Społecznej w Powiecie Węgorzewskim serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie otwarte, które odbędzie się w dniu 21 maja 2018 r.
w godzinach od 1000 do 1215
  w Starostwie Powiatowym (ul. 3 Maja 17B).
Podczas spotkania poruszana zostanie tematyka z zakresu realizacji zadań publicznych w obszarze zdrowia i opieki nad osobami niesamodzielnymi oraz starszymi. Poznamy również dobre praktyki z powiatu nowomiejskiego dotyczące stworzenia lokalnego miejsca pobytu, które mogłoby zapewnić osobom niewymagającym leczenia szpitalnego i niezdolnym do samodzielnego funkcjonowania w warunkach domowych bez wsparcia osób trzecich, opiekę, bez konieczności wyjazdu do odległych specjalistycznych podmiotów leczniczych. Spotkanie poprowadzi ekspert Pani Iwona Gawińska, kierownik zespołu terapeutycznego Dziennego Domu Opieki Medycznej w Nowym Mieście Lubawskim i Pani Agnieszka Stajszczak koordynator projektu Dziennego Domu Opieki Medycznej w Nowym Mieście Lubawskim, prezes Zarządu LGD Ziemia Lubawska.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane powyższą tematyką!!!

Zespół ds. Ekonomii Społecznej w Powiecie Węgorzewskim

Opublikowano: 14 maja 2018 12:40