Drużyny chłopców z SP Nr 1 i Pereł uczestniczyły w Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej

W Korszach, 4 października br. odbył się turniej chłopców w piłce nożnej  ( klasy IV – VI). Powiat Węgorzewski reprezentowały drużyny, które wywalczyły we wstępnych rozgrywkach Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego tj. drużyna  ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie oraz Szkoły Podstawowej w Perłach. Z relacji opiekuna, nauczyciela WF SP Nr 2 pana Krystina Palucha wynika, że  obie drużyny pokazały ogromną wolę walki, lecz jak to się mówi „ zabrakło szczęścia”. Po wyrównanych meczach obie reprezentacje z powiatu węgorzewskiego zremisowały po jednym meczu oraz doznały po jednej porażce. W ostatecznym podliczeniu wyników turnieju obie drużyny zostały sklasyfikowane na V miejscu.

Gratulujemy zawodnikom  pięknej postawy i życzymy aby dalej pielęgnowali swoje hobby.

Koszty wyjazdu na zawody rejonowe  obu szkół jak zwykle zostały wsparte finansowo przez  Samorząd Powiatu Węgorzewskiego.

Opublikowano: 08 października 2018 16:30