Drużyna siatkarek z SP Nr 1 Węgorzewo zakwalifikowała się do półfinału Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W czwartek, 4.10.2018r. reprezentacja dziewczyn ze szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie wzięła udział w Mistrzostwach Rejonu  w Piłce Siatkowej Dziewcząt, które odbyły się w  w Kętrzynie. W składzie  drużyny zagrały: Ola Wyrzykowska  kapitan drużyny, Kinga Junko, Sara Pietnoczka, Dominika Romanowska, Monika Baran,Wiktoria Kłoniecka, Oliwka Kowalewska, Kasia Mazek i Natalia Jankowiak. Przeciwnikami dziewcząt z Węgorzewa , w pozytywnym tego słowa znaczeniu były dwie drużyny z Bartoszyc i drużyna z Kętrzyna.Dziewczyny z Węgorzewa wygrywając z każdą drużyną wynikiem 2:0 zajęły ostatecznie  pierwsze, zaszczytne miejsce w rejonie. Dzęki temu sukcesowi  awansowały do Półfinału Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Gratulujemy!

Opublikowano: 11 października 2018 10:22