Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego

Na stadionie OSIR w  Węgorzewie, we wtorek 02 października br. rozegrano Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Nożnej Chłopców. W rozgrywkach udział wzięły cztery szkoły: SP Pozezdrze, SP Perły  oraz SP Nr 1 i Nr 2 w Węgorzewie. Razem  mecze w piłkę nożną rozegrało 37 chłopców. Współorganizator zawodów , nauczyciel WF w SP Nr 1 pan  Grzegorz Górski oraz kierownik OSIR  zabezpieczyli  zawody od strony organizacyjnej.

Natomiast Starosta Węgorzewski Halina Faj przekazała najlepszym drużynom i szkołom  medale, puchary i dyplomy oraz wodę. Opiekę pielęgniarską sprawowała pani Wiesława Siniuk. Mecze sędziował pan Grzegorz Górski.

Dwie najlepsze drużyny piłkarskie z powiatu węgorzewskiego zakwalifikowały się do rozgrywek na poziomie rejonu.

Zawody odbyły się zgodnie z Kalendarzem i Regulaminem Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie   na rok szkolny 2017/2018.

Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

I m-ce zdobyli zawodnicy z SP Perły

II m-ce zdobyli zawodnicy z SP Nr 1 w Węgorzewie

III m-ce zdobyli zawodnicy z SP Nr 2 w Węgorzewie

IV m-ce wywalczyli zawodnicy z SP Pozezdrze.

Opublikowano: 11 października 2018 14:33

Załączniki: