Rozegrano Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej "3"

Na hali sportowej przy  Szkole Podstawowej nr 1 w Węgorzewie, w czwartek  8  listopada 2018 r. odbyły się Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego  w Mini Piłce Siatkowej „3” Dziewcząt i Chłopców ( roczniki  2007 i młodsi).

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z dwóch szkół: SP Nr 1 i Nr 2 w Węgorzewie tj. 4 drużyny dziewcząt i chłopców, łącznie 28 zawodników.

Organizatorem zawodów był Powiat Węgorzewski  w imieniu którego zawody przygotowała Barbara Dawcewicz – Pełnomocnik Starosty ds. promocji, kontaktów zagranicznych i sportu.  Z ramienia  Organizatora ufundowano drużynom w kat. dziewcząt i chłopców puchary, natomiast członkom drużyn medale i wodę. Po zakończeniu Igrzysk,  Starosta Węgorzewski  Halina Faj osobiście pogratulowała zwycięskim drużynom  wręczając i puchary i medale.

Współorganizatorem Igrzysk była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie, którą reprezentowała pani Urszula Jańczuk i pan Dariusz Wasilewski – nauczyciele WF.

Zawody zorganizowano zgodnie z Kalendarzem i Regulaminem Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie na rok szkolny 2018-2019.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Kategoria dziewcząt:

I m-ce zajęła drużyna ze  Szkoły Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie