Rozstrzygnięcie konkursu ofert na porady prawne w 2019 roku.

ROZSTRZYGNIĘCIE

KONKURSU OFERT 2018

na  powierzenie zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz  edukacji prawnej  na terenie Powiatu Węgorzewskiego w 2019 r.

Zarząd Powiatu w Węgorzewie informuje, iż w drodze konkursu ofert, po zapoznaniu się  z protokołem Komisji konkursowej, na posiedzeniu  27 listopada 2018 roku przyznał Fundacji „INICJATYWA KOBIET AKTYWNYCH” z siedzibą w Olsztynie, dotację  w wysokości  64 020,00 PLN, na zadania pn. „Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Węgorzewskiego w 2019 roku”. Termin realizacji zadania publicznego : 01.01.2019 do 31.12. 2019 r.

Starosta Węgorzewski

Marzenna Supranowicz