Rozegrano Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Minipiłce Siatkowej "czwórki" Dziewcząt i Chłopców

Na hali sportowej przy  Szkole Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie, w środę 28 listopada 2018 r.  odbyły się Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Mini Piłce Siatkowej ,,czwórki” Dziewcząt i Chłopców ( roczniki  2006 i młodsi).

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z trzech szkół: SP w Radziejach, SP Nr 1

i SP Nr 2 w Węgorzewie, w sumie  6 drużyn dziewcząt i chłopców  (łącznie 44 zawodników).

Organizatorem zawodów był Powiat Węgorzewski, w imieniu którego zawody przygotowała Barbara Dawcewicz- Pełnomocnik Starosty ds. promocji, kontaktów zagranicznych i sportu. Z ramienia Organizatora ufundowano drużynom w kat. dziewcząt i chłopców puchary, natomiast członkom drużyn medale i wodę.

Po zakończeniu rozgrywek, Pełnomocnik Starosty Barbara Dawcewicz, pogratulowała zwycięskim drużynom i zawodnikom, wręczając im puchary i medale.

Współorganizatorem Igrzysk była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie, którą reprezentował pan Dariusz Wasilewski i  pan Zbigniew Karwat - nauczyciele WF.

Zawody zorganizowano zgodnie z Kalendarzem i Regulaminem Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie na rok szkolny 2018-2019.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

W kategorii dziewcząt:

1 m-ce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie