Znamy Mistrzów Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

 (link otworzy duże zdjęcie)

Na hali sportowej przy  Szkole Podstawowej nr 1 w Węgorzewie, w środę  29 listopada 2018 r.  odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców ( roczniki  2003-2005).

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z dwóch szkół trzy drużyny chłopców: SP Nr 1 w Węgorzewie – dwie drużyny i SP Nr 2 - 1 drużyna , łącznie 31 zawodników.

 Organizatorem zawodów był Powiat Węgorzewski w imieniu którego zawody przygotowała Barbara Dawcewicz- Pełnomocnik Starosty ds. promocji, kontaktów zagranicznych i sportu. Z ramienia Organizatora ufundowano drużynom   puchary i medale, natomiast dla najlepszego rozgrywającego i bramkarza statuetki. Wszyscy zawodnicy otrzymali wodę.

Po zakończeniu rozgrywek, Pełnomocnik Starosty Barbara Dawcewicz, pogratulowała zwycięskim drużynom i zawodnikom, wręczając puchary, statuetki  i medale.

Z ramienia Współorganizatora, którym była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie reprezentowana przez dwóch nauczycieli WF tj. pana Radosława Rudeczko i  pana Zbigniewa Karwata,  ufundowano dodatkowy puchar dla Najlepszego bramkarza.        

Nad prawidłowym przebiegiem Igrzysk i przestrzeganiem zasad gry czuwali sędziowie pan Zbigniew Karwat i pan Krystian Paluch.

 Zawody zorganizowano zgodnie z Kalendarzem i Regulaminem Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie na rok szkolny 2018-2019.

 Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Najlepszym rozgrywającym Igrzysk został Predko Mariusz – SP Nr 1.

 W kategorii najlepszy bramkarz, decyzją trenerów wyróżniono dwóch zawodników: Kot Patryk  - SP Nr 1 i Graboś Szymon – SP Nr 1.

Drużynowe wyniki igrzysk:

            1 m-ce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie

            2 m-ce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie

           

 

 

 

 

Opublikowano: 30 listopada 2018 13:25

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 190

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-jst.pl