Zaproszenie na II Sesję Rady Powiatu w Węgorzewie

Zapraszamy na II Sesję Rady Powiatu w Węgorzewie, która odbędzie się  20 grudnia 2018 r. (czwartek),  o godz. 1500 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgorzewie ( I piętro), ul. 3 Maja 17B w Węgorzewie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie wymaganego quorum.
  2. Powołanie sekretarza obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie przez Radę protokołu z I sesji Rady Powiatu w Węgorzewie.
  5. Informacje z działalności międzysesyjnej:
    1. Przewodniczącego Rady Powiatu.
    2. Komisji stałych Rady Powiatu.
    3. Zarządu Powiatu
    4. Zapytania radnych do przekazanych informacji.
  6. Interpelacje i zapytania radnych oraz odpowiedzi na zapytania.
  7. Wystąpienia przedstawicieli Samorządów Gminnych.
  8. Zapoznanie się ze sprawozdaniem z realizacji inwestycji za 2018 rok.
  9. Podjęcie uchwał w sprawach:
    1. wyboru członków Komisji Rewizyjnej (projekt nr 1).
    2. wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. (projekt nr 2).
    3. wyboru Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. (projekt nr 3).
    4. wyboru Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (projekt nr 4).
    5. wyboru Zastępcy Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (projekt nr 5).
    6. wyznaczenia delegata na Zgromadzenie Ogólne Związków Powiatów Polskich. (projekt nr 6).
    7. wskazania przedstawiciela Rady Powiatu w Węgorzewie na członka Rady Społecznej przy Mazurskim Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. (projekt nr 7).
    8. delegowania radnych do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. (projekt nr 8).
    9. wskazania przedstawicieli do powiatowo – gminnego zespołu do spraw opiniowania wspólnych przedsięwzięć w zakresie remontów i modernizacji dróg powiatowych na terenie Gminy Węgorzewo. (projekt nr 9).
    10. ustalenia wynagrodzenia Starosty Węgorzewskiego (projekt nr 10).
    11. zmian budżetu Powiatu na 2018 rok (projekt nr 11).
    12. zmiany w Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Węgorzewskiego na lata 2018-2026 (projekt nr 12).
    13. ustalenia stawek dotacji przedmiotowej dla zakładu budżetowego. (projekt nr 13).
    14. Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Węgorzewskiego na lata 2019-2026. (projekt nr 14).
    15. budżetu powiatu węgorzewskiego na 2019 rok. (projekt nr 15).
  10. Wnioski i oświadczenia radnych, sprawy różne.
  11. Zamknięcie posiedzenia.

Porządek obrad sesji i komisji jest dostępny na stronie BIP w zakładce Rada Powiatu; bezpośrednie linki poniżej.

Opublikowano: 13 grudnia 2018 15:43