Siatkarki ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie awansowały do finału województwa !

Dnia 17.12.2018 roku siatkarki węgorzewskiej Szkoły Podstawowej Nr 1 uczestniczyły w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2003-2005, które odbyły się w Olsztynie. Było o co walczyć, ponieważ tylko I i II miejsce awansowało do ścisłej szóstki Finałów Województwa. Dziewczęta zapewniły sobie II miejsce wygrywając z SP4 Olsztyn 2:0 , a ustępując miejsca SP311 Olsztyn. Należy przypomnieć , że drużyna w składzie: Aleksandra Wyrzykowska , Kinga Junko , Sara Pietnoczka , Dominika Romanowska , Monika Baran , Katarzyna Mazek , Wiktoria Kłoniecka , Natalia Jankowiak , Oliwia Kowalewska zdobyła już tytuł Mistrza Województwa w turnieju " Moje Boisko Orlik" rozegranym dnia 23.11.2018r. w Giżycku.  Nasze dziewczęta odnoszą w tym roku pasmo zasłużonych sukcesów. Aby dojść do Półfinałów Województwa , musiały rozegrać zawody rejonowe , w których pokonały drużynę z SP7 Bartoszyce , Gimnazjum Kętrzyn , SP Kętrzyn , SP Górowo Iławeckie. Opiekunem naszych siatkarek jest Urszula Jańczuk.

Gratulacje i ogromne brawa!!!

Koszty wyjazdu na zawody zostały dofinansowane przez Powiat Węgorzewski.

Opublikowano: 20 grudnia 2018 12:02