Drużyna siatkarzy z wegorzewskiego liceum na III m-cu w zawodach rejonowych

W dniu 13 grudnia 2018r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie, pod opieką instruktora Rajmunda Klukowskiego uczestniczyli w Mistrzostwach Rejonu 2 W-M SZS Piłki Siatkowej Chłopców, które odbyły się w MOSiR w Kętrzynie. W turnieju udział wzięli zespoły z ZSO Kętrzyn, ZSP 2 Bartoszyce, ZSZ Lidzbark Warmiński, ZSiPD Lidzbark Warmiński – I miejsce, ZSCKR Karolewo - II miejsce, ZSP nr1 Bartoszyce i LO Węgorzewo.

Nasza drużyna w składzie: Kamil Ślifirski, Mateusz Trzasko, Kacper Kramek, Wiktor Szalast, Sebastian Jurek, Stanisław Wałach, Maciej Kaszucki i Jan Kukier zajęła III miejsce ulegając w półfinale ZSiPD z Lidzbarka Warmińskiego 2:0. Przed meczem półfinałowym nasi dzielni chłopcy pokonali w pięknym stylu ZSO Kętrzyn i ZSP 2 Bartoszyce, a w walce o trzecie miejsce ZSP nr1 Bartoszyce.

Gratulując młodym reprezentantom powiatu życzymy w następnym roku kwalifikacji do regionów.

Sponsorem naszego wyjazdu było Starostwo Powiatowe w Węgorzewie oraz dyrekcja ZSO.

Opublikowano: 20 grudnia 2018 12:24