Zespół CAS LGD9 zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenie !

Szanowni Państwo,

Zespół Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR na bezpłatne szkolenie pn. „Wolontariat – gdy teoria spotyka się z praktyką”, które odbędzie się 19 stycznia 2019r.(sobota) w godz. 08.00-16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Wilkasach, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko.

Szkolenie poprowadzi pani Gabriela Zimirowska – Prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie lub w Wilkasach.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, w tym w zakresie wolontariatu a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz zgłoszenia:
Biura Projektu „CAS –POSTAW NA WOLONTARIAT”

1) Węgorzewo, Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 87 427 06 17; e-mail: biuro@caswegorzewo.pl

2) Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko, tel. 87 428 29 51, e-mail: doradca@caswegorzewo.pl

oraz na stronie www.caswegorzewo.pl

W załączeniu formularz zgłoszenia, natomiast szczegółowy program dostępny będzie wkrótce na stronie CAS.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – POSTAW NA WOLONTARIAT” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dominika Brożewicz

CAS Węgorzewo