Zapraszamy na spotkanie Zespołu Ekonomii Społecznej . Temat przewodni spotkania - Tworzenie i funkcjonowanie Centrum Integracji Społecznej.

Zespół ds. Ekonomii Społecznej w Powiecie Węgorzewskim serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie otwarte, które odbędzie się w dniu 12 lutego 2019 r.  w godzinach od 1000 do 1300 w Starostwie Powiatowym (ul. 3 Maja 17B).

Podczas spotkania poruszana zostanie tematyka tworzenia i funkcjonowania Centrum Integracji Społecznej. Spotkanie poprowadzi zaproszony ekspert p. Aneta Makowska. Wiceprezes Stowarzyszenia Afelfi, animator środowiskowy i specjalistyczny, w Owes Ełk, od 2014 kierownik Centrum Integracji Społecznej AlterCIS, w którym realizuje projekty finansowane ze środków samorządowych, ministerialnych oraz unijnych. Zaangażowana w lokalną politykę społeczną, reprezentantka III sektora w Powiatowej Radzie Rynku Pracy. Ponadto doradca ekonomii społecznej i certyfikowany trener STOP.
Spotkanie organizowane w formule otwartej, w ramach działalności Zespołu ds. Ekonomii Społecznej w Powiecie Węgorzewskim, zajmującego się wypracowywaniem rozwiązań systemowych w zakresie systemu wsparcia  rozwoju ekonomii społecznej.

Proszę o potwierdzenie obecności na spotkaniu drogą mailową lub telefoniczną.

Program spotkania w załączniku.

Natalia Skoratko

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej