Wyniki rozgrywek w minisiatkówce " dwójki" szkół podstawowych powiatu węgorzewskiego

Na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie, w środę 20 lutego 2019 r. odbyły się Igrzyska Dzieci O Mistrzostwo Powiatu  Węgorzewskiego w Mini Piłce Siatkowej „ dwójki”.  Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji przystąpili uczniowie trzech szkół podstawowych powiatu węgorzewskiego: SP1 w Węgorzewie,  SP2 w Węgorzewie, SP w Radziejach. Razem wystartowało 6 drużyn dziewcząt i chłopców ( łącznie 30 zawodników).

Organizatorem Igrzysk był Powiat Węgorzewski, w imieniu którego zawody przygotowała pani Joanna Lisowska odbywająca  w Starostwie staż pracowniczy. Z ramienia Organizatora ufundowano drużynom, w kat. dziewcząt i chłopców puchary i medale do trzeciego miejsca. Zapewniono również wodę. Współorganizatorem Igrzysk była Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie w imieniu której zawody przygotował pan Krystian Paluch – nauczyciel WF.

Po zakończeniu rozgrywek, wicestarosta Mariusz Fatyga pogratulował zwycięskim drużynom wręczając drużynom puchary, a poszczególnym zawodnikom  medale od I do III miejsca.

Zawody zorganizowano zgodnie z Kalendarzem i Regulaminem Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie na rok szkolny 2018/2018.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

W kategorii dziewcząt :

I m-ce zajęła SP  Nr 2